Naše konopná farma je situována v těsné blízkosti nádherných lesů křivoklátského hřebenu nedaleko Rakovníka. Již deset let se na našich plochách pěstuje konopí (Cannabis Sativa). Jak již z názvu společnosti vyplívá, je celá naše produkce v BIO / organic kvalitě – CZ-BIO-002.

Díky tomu, že máme k dispozici v současnosti jedinou funkční tírnu v České republice, jsme se zprvu zaměřili na zpracování stonku, tedy na komodity konopné vlákno a pazdeří. A samozřejmě i konopné semínko. S rostoucí poptávkou po konopné herbě jsme se začali věnovat i sklizni na CBD kanabinoid potentních rostlin, posléze rozšířili zpracování i o CBG odrůdy.  Jako možná jediní tak v celé České republice máme ucelené zpracování technického konopí. Až doposud jsme byli dodavateli konopné suroviny pro velkoodběratele a od začátku roku 2018 se začínáme věnovat i koncovým produktům pod vlastní značkou BIOHEMP.

Pro doplnění snad jen tolik, že všechny naše produkty obsahují <0,2% psychoaktivního kanabinoidu THC, tedy je jejich produkce v souladu jak s naší, tak evropskou legislativou. Zároveň ale obsahují všechny ostatní účinné látky, které tato úžasná rostlina nabízí.